Schodołaz KSP Sherpa N902

Schodołaz KSP Sherpa N902
Schodołaz KSP Sherpa N902
Schodołaz KSP Sherpa N902
Schodołaz KSP Sherpa N902
Schodołaz KSP Sherpa N902
Schodołaz KSP Sherpa N902
Schodołaz KSP Sherpa N902
Schodołaz KSP Sherpa N902
cena: 13 200 zł

Opis

Wysoka funkcjonalność i gwarancja bezpieczeństwa to cechy, które wyróżniają KSP Sherpa N902 spośród innych sprzętów, takich jak schodołazy używane gąsienicowe. Ten model to schodołaz gąsienicowy służący do transportowania osób poruszających się na wózkach inwalidzkich na schodach. Dzięki niemu możliwe staje się dotarcie na wyższe kondygnacje w tempie aż 5,5 metrów na minutę.

Właściwości techniczne

Jeśli chodzi o schodołazy nowe gąsienicowe, KSP Sherpa N902 ma jedne z najwyższych parametrów użytkowych. Jednorazowo może on obsłużyć do 40 pięter, dzięki czemu staje się niewiarygodnie użyteczny w sytuacjach, gdy zachodzi konieczność transportu większej ilości osób, na przykład podczas wycieczek zorganizowanych. W modelu KSP Sherpa N902 wykorzystano technologie mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkownika, do czego przyczynia się między innymi jego nowatorska budowa. Zabudowane zębatki oraz gąsienice nie stwarzają ryzyka zahaczenia, a przy tym stanowią o nowoczesnym wyglądzie tego transportera. Ponadto do jego budowy wykorzystano materiały najwyższej jakości, aby zagwarantować jego bezawaryjne funkcjonowanie. To szczególnie istotne, zważywszy, iż schodołazy nowe gąsienicowe mają w zamierzeniu służyć przez dłuższy czas. Warto zatem wybrać model KSP Sherpa N902 – solidny i wytrzymały. Szeroki zasięg temperatur umożliwia użytkowanie i przechowywanie nawet w stosunkowo niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

W kategorii takiej jak schodołazy nowe gąsienicowe, KSP Sherpa N902 spełnia wszystkie standardy, perfekcyjnie realizując wymagania użytkowników.

Zastosowanie

Transporter schodowy KSP Sherpa N902 przydaje się do jednorazowego pokonania przestrzeni międzykondygnacyjnych przez wiele osób. Duży zasięg gwarantuje bezproblemową obsługę w wielokondygnacyjnych budynkach, dzięki czemu osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą dotrzeć do miejsc dotychczas dla nich niedostępnych.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 130 kg,
1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 51 kg: waga uchwytu 42 kg,
waga podstawy 9 kg
Pobór mocy w trakcie ładowania: 75W
Zasięg: do 40 pięter
Szerokość: 672mm
Długość podstawy: 980mm
Długość całkowita: 1410mm
Trzy prędkości: 4,5m / 5.5 m / 6.6 m
Maskymalne nachylenie: 35°
Maksymalny zasięg: do 1000 stopni
 
Dodatkowe informacje  

Schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim, deklaracją zgodności CE.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail