Schodołaz LG 2004 Basic

Schodołaz LG 2004 Basic
Schodołaz LG 2004 Basic
Schodołaz LG 2004 Basic
Schodołaz LG 2004 Basic
cena: 11 900 zł

Opis

Płynne pokonywanie schodów na wózku inwalidzkim. Ekonomiczna, nieco uproszczona wersja znanego i bardzo cenionego na polskim rynku włoskiego schodołazu gąsienicowego LG 2004, pozwalająca na łatwe i bezpieczne pokonywanie wózkiem inwalidzkim barier architektonicznych w postaci niemalże każdego rodzaju schodów. To prosty, bardzo solidny system wspomagający przemieszczanie się wózka inwalidzkiego (wraz z jego użytkownikiem) w górę i / lub w dół schodów. Urządzenie, do którego specjalnymi uchwytami przymocowuje się wózek, stabilnie i w bezpieczny sposób, przy pomocy kompozytowych gąsienic i odpowiedniej mocy silnika pokonuje 15 stopni na minutę. W trakcie całego procesu transportowana osoba – dla wygody i bezpieczeństwa – opiera głowę na zagłówku.

Zalety

Schodołaz gąsienicowy LG 2004 BASIC jest lekki, wygodny, stabilny i prosty w obsłudze. Łatwo nim manewrować (nawet osobie starszej i / lub drobnej) zarówno w trakcie transportu osoby niepełnosprawnej, jak i podczas przenoszenia samego urządzenia. Jest najłatwiejszym w prowadzeniu modelem, choć wymaga on nieco większej przestrzeni niż na przykład schodołaz kroczący.

To solidna konstrukcja bazująca na nowoczesnych technologiach, a jej jakość i niezawodność gwarantuje znany i ceniony włoski producent specjalizujący się właśnie w schodołazach inwalidzkich. Co istotne, sprzęt można spersonalizować, zamawiając opcję zwiększenia maksymalnego obciążenia schodołazu, jeśli pacjent waży więcej niż wynosi udźwig sprzętu podany w specyfikacji technicznej.

Dane techniczne

Maksymalna ładowność: 130kg
Wymiary: 1500 x 640 x 920 mm
Waga:
44kg
Waga sprzętu podstawowego: 35kg
Waga dyszla: 9kg
Moc silnika: 300 W
Ładowarka (w zestawie): 100 - 240V
Zasięg: 540 stopni (pasażer 85kg)
Max. prędkość: 5,5 m/min
Min. wielkość spocznika: w kształcie L: 100 x 100 cm
w kształcie U: 100 x 180 cm
Temperatura działania oraz przechowywania: -10 – 50°C
 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz posiada certyfikat CE (konieczny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję i instrukcję obsługi w języku polskim.
Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail