Schodołaz Liftkar PTR 160

Schodołaz Liftkar PTR 160
Schodołaz Liftkar PTR 160
Schodołaz Liftkar PTR 160
Schodołaz Liftkar PTR 160
Schodołaz Liftkar PTR 160
Schodołaz Liftkar PTR 160
Schodołaz Liftkar PTR 160
Schodołaz Liftkar PTR 160
cena: 19 300 zł

Opis

LIFTKAR PTR jest urządzeniem mobilnym, które zostało stworzone specjalnie do pracy na prostych stopniach. Osoby na wózkach inwalidzkich mogą poruszać się bardziej swobodnie na schodach a opiekunowie nie muszą już nadwyrężać kręgosłupów. Liftkar PTR zapewnia wyjątkowo bezpieczne poruszanie się na schodach.

Zastosowanie

Schodołaz gasienicowy Liftkar PTR pomaga bezpiecznie pokonywać schody osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Niewielki wymiar sprawia, iż łatwo można go przewozić i używać do pokonywania schodów w różnych miejscach. Dzięki małemu promieniowi skrętu schodołaz jest bardzo zwrotny i mieści się nawet na wąskich schodach. Bardzo prosta obsługa przy pomocy wygodnego panelu sterowania, bez konieczności przechodzenia długich szkoleń.

Schodołaz można w łatwy sposób rozłożyć na dwie niezależne części, co pozwala na przewożenie go w bagażnikach małych samochodów. Posiada elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz czujnik nachylenia. Mikroprocesorowy układ sterowania zapewnia stabilną, bezpieczną pracę. Urządzenie wyposażono w zintegrowany system diagnostyczny. Kierunek ruchu pokazuje duża, widoczna dioda. Schodołaz jest bardzo cichy, dzięki czemu jazda nim zapewnia wysoki komfort.

W wyposażeniu znajduje się ładowarka pozwalająca na szybkie naładowanie akumulatorów. Urządzenie cechuje się eleganckim, nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 160kg
Waga podstawy: 28kg
Waga kolumny: 11kg
Wysokość: 995mm
Szerokość: 672mm
Długość podstawy: 980mm
Długość całkowita: 1410mm
Trzy prędkości: 4,5m / 5.5 m / 6.6 m
Maskymalne nachylenie: 35°
Maksymalny zasięg: do 1000 stopni
 
Dodatkowe informacje  

Schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim, deklaracją zgodności CE.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail