Schodołaz Sunwa SA-3

Schodołaz Sunwa SA-3
Schodołaz Sunwa SA-3
Schodołaz Sunwa SA-3
Schodołaz Sunwa SA-3
Schodołaz Sunwa SA-3
Schodołaz Sunwa SA-3
cena: 19 600 zł

Opis

Transporter schodowy SUNWA Luxurious SA-3 jest łatwym w użyciu, przenośnym urządzeniem przeznaczonym do transportowania wózków inwalidzkich po schodach, zarówno w górę jak i w dół. Ten typ schodołaza pasuje do większości obecnie używanych modeli wózków dla osób niepełnosprawnych. Mocny silnik transportera, stabilna konstrukcja oraz solidne wykonanie pozwalają nawet drobnemu opiekunowi bezpiecznie transportować osoby do 160kg bez użycia siły. Schodołaz SA-3 jest wyposażony w niesprawiający problemów, uniwersalny oraz wygodny system mocowań do wózków inwalidzkich. Transporter schodowy SA-3 nadaje się do stosowania wewnątrz oraz na zewnątrz, w budynkach użyteczności publicznej i prywatnych domach. Model SA-3 to najwyższej jakości niezawodne urządzenie, objęte 5 letnią gwarancją, które zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W połączeniu z (opcjonalną) krótką rampą najazdową staje się on urządzeniem wielofunkcyjnym przystosowanym do wózków ze składanym oparciem, odłączanym regulowanym uchwytem dźwigni hamulca ręcznego lub do małych wózków (12-22 cali).

Minimalne wymiary podestu / półpiętra

W przypadku, gdy szerokość schodów wynosi 900 mm, może być konieczne kilkukrotne manewrowanie urządzeniem, tj. obracanie stopniowo z popychaniem schodołaza do przodu i do tyłu w celu prawidłowego ustawienia względem kolejnego ciągu schodów.

Dane techniczne

Maksymalna ładowność /zasięg: 160kg (135kg z krótką rampą)
1 osoba wraz z wózkiem
Wymiary: 1486mm (długość)
690mm (z krótką rampą 780mm) (szerokość)
918mm (wysokość)
Waga urządzenia
bez najazdów:
65kg
zjazd 28 stopni (8,81 m)/min
Akumulatory: 2 x 6 V / 20 Ah / 20HR
Waga: 47 kg
Mak. nachylenie schodów: 35°
Ładowarka (w zestawie) 230V
Hamulec: Elektromagnetyczny
Prędkość w górę:

6,5 m / min.

Prędkość w dół:

10 m / min.°

 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz gąsienicowy Sunwa SA-3 posiada certyfikat CE (konieczny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję i instrukcję obsługi w języku polskim.
Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail