Schodołaz Climber

Schodołaz Climber
Schodołaz Climber
Schodołaz Climber
Schodołaz Climber
Schodołaz Climber
Schodołaz Climber
Schodołaz Climber
cena: 8000 zł

Opis

Schodołaz Climber to mobilny transporter przeznaczony dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jest to schodołaz o niezwykle prostej konstrukcji, dzięki czemu jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Posiada zintegrowaną rączkę w przedniej części jednostki napędowej, co ułatwia ewentualny transport np. samochodem i prawidłowe ustawienie urządzenia w bagażniku. Mocna, solidna gąsienica oraz wydajny silnik gwarantują długie lata bezproblemowej obsługi.

Właściwości techniczne

Schodołaz Climber to solidna konstrukcja urządzenia z antypoślizgowymi gąsienicami gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla obsługującego oraz osoby transportowanej w wózku inwalidzkim.Schodołaz jest wygodny w manewrowaniu i bezstresowy w obsłudze. Nie wymaga używania siły fizycznej podczas wjazdu oraz sprowadzania po schodach.

Maksymalne obciążenie schodołaza to 130kg a w pełni naładowany akumulator zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia do aż 1h jazdy (w zależności od obciążenia). W celu przechowywania można schodołaz łatwo rozłożyć na dwie części i dyskretnie ustawić np. pod łóżkiem.

Zastosowanie

Schodołaz to alternatywne rozwiązanie dla zapewnienia dostępu dla osób niepełnosprawnych gdy nie ma możliwości zastosowania windy lub platformy przyschodowej. Model Climber sprawdzi się doskonale zarówno w bloku, domu czy w budynku użyteczności publicznej. Szczególnie polecany klientom ceniącym sobie prostotę oraz niezawodność.

Dane techniczne

   
Udźwig: 150kg
Waga
(składany na 2 części)
48kg (33kg + 15kg)
Praca pod bezpiecznym napięciem: 12V
Napęd: elektryczno-gąsienicowy
Prędkość jazdy: 6,5 m/min w górę
7,5 m/min w dół
Wymiary zewnętrzne: (D) 1283mm (S) 646mm (W) 1140mm
Sterowanie: przyciski jazdy na kolumnie sterującej
Wielkość spocznika: min 990 x 1600mm
 
Dodatkowe informacje  

Schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim, deklaracją zgodności CE.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail