Schodołaz AAT C-MAX

Schodołaz AAT C-MAX
Schodołaz AAT C-MAX
Schodołaz AAT C-MAX
Schodołaz AAT C-MAX
cena: 5500 zł

Opis

Najlżejszy, najmniejszy i najbardziej poręczny schodołaz świata.

Właściwości techniczne

Produkowany w Niemczech przez renomonawną firmę AAT. C-Max to wersja schodołazu wyposażona w specjalne krzesełko. Ten typ jest idealny dla miejsc użyteczności publicznej, środków transportu osób niepełnosprawnych, a także osób, które nie korzystają z pomocy wózka inwalidzkiego, ale nie są w stanie samodzielnie pokonywać schodów (na przykład osoby starsze). Dzięki bardzo zwartym rozmiarom C-Max bez problemu pokonuje nawet najciaśniejsze i kręte klatki schodowe. C-Max wyposażony jest w duże koła i umożliwia bezproblemowy transport również na płaskim terenie (np. do samochodu). Możliwość zamówienia produktu z pasem dwupunktowym jako opcja.

Dane techniczne

   
Maksymalna prędkość: 23 stopnie na minutę
Moc silnika: 275W
Masa całkowita: 33,4 kg
Maksymalna ładowność: 140 kg
Zakres pracy: 375 stopni
Max. wysokość stopnia: 21 cm
Wymiary: 91,5 x 48,5 x 109-144 cm
Pojemność akumulatora: 12V 5A/h – 2 sztuki
 
Dodatkowe informacje  

Model schodołaza kroczącego, który oferujemy, posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail