Schodołaz AAT S-MAX

Schodołaz AAT S-MAX
Schodołaz AAT S-MAX
Schodołaz AAT S-MAX
Schodołaz AAT S-MAX
Schodołaz AAT S-MAX
Schodołaz AAT S-MAX
Schodołaz AAT S-MAX
Schodołaz AAT S-MAX
cena: 5500 zł

Opis

Lekki, mały gabarytowo, poręczny schodołaz z płozami do wpinania różnych rodzajów wózków inwalidzkich. Produkowany w Niemczech przez renomowana firmę AAT.

Właściwości techniczne

S-Max pozwala pokonywać schody nie schodząc z własnego wózka inwalidzkiego. Dla klientów indywidualnych najbardziej zalecana jest wersja, gdzie przyrząd jest dostosowany do konkretnego modelu wózka, na jakim porusza się osoba zainteresowana. Wersja ta wymaga jednak posiadania nowoczesnego wózka wyposażonego w szybkozłącza tylnych kół. Jest za to najlżejsza i najbardziej zwrotna ze wszystkich typów. Jeśli jednak ktoś nie posiada takiego wózka – poradzimy z tym sobie dzięki wersji z płozami umożliwiającą bezproblemowe zamontowanie niemal każdego typu wózka.

Wersja ta jest również idealna dla miejsc użyteczności publicznej często odwiedzanych przez osoby na różnych wózkach inwalidzkich. Schodołaz posiada amortyzację tzw. SOFT STEP w standardzie.

Dane techniczne

   
Maksymalna prędkość: 20 stopni na minutę
Moc silnika: 200W
Masa całkowita: 22 kg
Maksymalna ładowność: 135 kg (opcja 160 kg)
Zakres pracy: 390 stopni
Max. wysokość stopnia: 21 cm
Wymiary: 32 x 49,5 x 115-155 cm
Pojemność akumulatora: 12V 3,3A/h – 2 sztuki
 
Dodatkowe informacje  

Model schodołaza kroczącego, który oferujemy, posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail