Schodołaz Liftkar PTS

cena: 8400 zł

Opis

Poszukując ciekawych rozwiązań dla osób z ograniczoną mobilnością, nie można przejść obojętnie obok schodołazu kroczącego Sano Liftkar PTS 130. Niezwykle wygodne siedzenie i podłokietniki utrzymują wysoki komfort użytkowania. Sano Liftkar PTS 130 jest bardzo prosty w użytkowaniu, a mniejszy profil kół pozwala na swobodne poruszanie się wewnątrz pomieszczeń. Dodatkowo dzięki rozstawieniu osi kół schodołazu kroczącego poruszanie się na zewnątrz nie przysparza kłopotów. Stabilność poruszania się zapewnia również bardzo mocna konstrukcja. Charakterystyczną cechą schodołazu Sano Liftkar PTS 130 jego wyjątkowe bezpieczeństwo. Zastosowanie systemu hamującego zapobiega niekontrolowanemu odjazdowi transportera.

Właściwości

Bardzo wytrzymały, bo pozwalający na obciążenie do 130 kg ,a zarazem ważąc jedynie 29 kg schodołaz kroczący Sano Liftkar PTS 130 to najnowsze rozwiązanie z zakresu pomocy osobom z utrudnioną mobilnością. Jego podstawowa cecha, czyli umożliwienie pokonywania osobom niepełnosprawnym ruchowo wszelkich barier architektonicznych, takich jak wszelkiego rodzaju schody, czy wzniesienia. Sano Liftkar PTS 130 bez problemu zmieści się w bagażniku. Posiada jeszcze jedną ważną zaletę – jest bardzo prosty w montażu, dlatego sprawdzi się nawet gdy posiadamy niewielkie auto. Schodołaz kroczący Sano Liftkar PTS 130 to doskonałe rozwiązanie dla każdego poszukującego praktycznej pomocy w transporcie osób niepełnosprawnych ruchowo. Tansporter kroczący nie wymaga dużego nakładu siły, dzięki czemu może być swobodnie polecany do codziennej, domowej pomocy transportowej.

Zastosowanie

Dzięki prostej obsłudze, stosunkowo niewielkiej wadze, możliwości szybkiego montażu i demontażu, a także bardzo dużej wytrzymałości i stabilności schodołaz kroczący Sano Liftkar PTS 130 stanowi doskonałe wsparcie w transporcie osób o ograniczonej mobilności, zarówno w domach opieki, czy szpitalach, jak również doskonale sprawdzi się w domu prywatnym. Jego niewielkie rozmiary pozwalają na swobodne manewrowanie transporterem w domu.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 130 kg
Waga: 29 kg,
6,7 kg część kierująca,
22,3 kg część jezdna
Wymiary: W: 1130 mm
Sz: 505 mm
D: 675 mm
Średnica kół: 260 mm
Przestrzeń wymagana
na półpiętrze:
0,8 x 0,9 m
 
Dodatkowe informacje  

Schodołaz Sano Liftkar PTS 130 znajdujący się w naszej ofercie posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu) gwarancję i instrukcję obsługi w języku polskim.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail