Schodołaz Sano Liftkar Outdoor

Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
Schodołaz Sano Liftkar Outdoor
cena: 8400 zł

Opis

Dla osób potrzebujących pomocy przy pokonywaniu barier architektonicznych zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz nich, oferujemy schodołaz kroczący Sano Liftkar Outdoor.
To transporter schodowy łatwy w obsłudze, bezpieczny, niewymagający nadmiernego wysiłku osoby trzeciej. Jest niezawodny w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu.

Właściwości

Schodołaz Sano Lifktar Outdoor stanowi zintegrowany system jezdny. Dla jak najwyższego komfortu użytkowania wyposażono go w miękkie, wygodne siedzenie oraz podłokietniki. Bardzo łatwo się nim manewruje dzięki technologii stair climbing. Ponadto potężny akumulator i mobilna ładowarka (wyposażenie dodatkowe) sprawiają, że transporter Sano Liftkar Outdoor jest gotowy do działania w każdej chwili. Posiada mocną konstrukcję, duże, niebieżnikowe koła z poszerzoną osią, co zapewnia stabilność transportu w poruszaniu się wewnątrz budynków i na zewnątrz. Nierówna powierzchnia jest mało odczuwalna. Ponadto w kole głównym umieszczono specjalny system hamulcowy. Jest on aktywowany przez koła hamujące. Transporter nie odjedzie zatem z osobą przewożoną przy zjeździe ze schodów, ale pokona je w bezpieczny sposób. Co więcej, uchwyty są ergonomiczne, a rączki zabezpieczone przed ślizganiem dzięki użyciu specjalnego tworzywa sztucznego. Maksymalne obciążenie tego schodołaza wynosi 120 kg.

Zastosowanie

Dzięki schodołazowi kroczącemu Sano Liftkar Outdoor osoby niepełnosprawne mogą nie tylko dostać się do każdego kąta swojego domu, ale również składać wizyty poza nim, na przykład u lekarza czy u znajomych. To urządzenie podnosi ich komfort życia, czyni aktywnymi i niezależnymi, sprawia, że codzienne funkcjonowanie nie sprawia takiego kłopotu. Gwarantuje maksimum swobody oraz dużą wygodę. Schodołaza Sano Liftkar Outdoor można używać na różnych typach schodów – również na tych krętych i stromych.

Dane techniczne

   
Maksymalne obciążenie: 120 kg
Waga: 29 kg,
6,7 kg część kierująca,
22,3 kg część jezdna
Wymiary: W: 1130 mm
Sz: 505 mm
D: 675 mm
Średnica kół: 260 mm
Przestrzeń wymagana
na półpiętrze:
0,8 x 0,9 m
 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz kroczący Sano Liftkar Outdoor posiada certyfikat CE (konieczny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję i instrukcję obsługi w języku polskim.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail