Schodołaz Scalamobil S25

Schodołaz Scalamobil S25
Schodołaz Scalamobil S25
Schodołaz Scalamobil S25
Schodołaz Scalamobil S25
Schodołaz Scalamobil S25
Schodołaz Scalamobil S25
Schodołaz Scalamobil S25
Schodołaz Scalamobil S25
cena: 3200 zł

Opis

Prostota obsługi, wysoka jakość, solidna konstrukcja – to cechy wyróżniający oferowany przez nas schodołaz kroczący Scalamobil S25. Stanowi on renomowany produkt znanej i cenionej niemieckiej firmy ALBER. Gwarantuje bezpieczny, wygodny i szybki transport osób niepełnosprawnych po różnego rodzaju schodach znajdujących się zarówno w domach, jak i w budynkach użyteczności publicznej, takich jak urzędy, przychodnie, teatry, uniwersytety czy szkoły.

Właściwości

Scalamobil S25 jest stosunkowo lekki (jego waga wynosi 24,5 kg), a wytrzymuje obciążenie do 120 kg. To nowoczesny typ schodołaza kroczącego, który dzięki swojej budowie i sposobie działania umożliwia transportowanie chorych w górę i w dół nie tylko po schodach prostych, ale także zakręcanych, wąskich czy stromych. Ponadto można go bez problemu przenosić z miejsca na miejsce i przewozić w bagażniku przeciętnego samochodu osobowego, ponieważ daje się rozmontować na dwie części. Występuje w dwóch wersjach – z wózkiem inwalidzkim lub z krzesełkiem.

Schodołaz Scalamobil S25 wyposażony jest w zestaw napędowy i dwa akumulatory samoobsługowe, które należy ładować. Jego zasięg obejmuje aż 300 stopni (w zależności od obciążenia). Użytkowanie tego schodołaza nie wymaga dużej siły osoby trzeciej, a osobie niepełnosprawnej zapewnia komfort komunikacji i bezpieczeństwo. Wysokość rączek dla prowadzącego można regulować.

Zastosowanie

Scalamobil S25 sprawdza się wszędzie tam, gdzie niepełnosprawni mają do pokonania różne bariery architektoniczne. Można nim transportować chorych w różnym wieku w mieszkaniach prywatnych i w budynkach użytku publicznego. To mocne, niezawodne i wielofunkcyjne urządzenie, którego obsługa jest niezwykle łatwa. Jego użytkowanie nie wymaga zezwolenia budowlanego, ponieważ schodołaz kroczący Scalamobil S25 nie potrzebuje instalacji i tym samym nie ingeruje w budynek.

Dane techniczne

   
Maksymalne Obciążenie: 120 kg
Waga: 24,5 kg
Zestaw napędowy: 16,6 kg
Akumulator: 2 x 12 V/ 3,4 Ah, bezobsługowe
Prędkość: 6 – 16 stopni/min
Dopuszczalna głębokość stopni: min. 11 cm
Dopuszczalna wysokość stopni: max. 20 cm
Zasięg: do 300 stopni
 
Dodatkowe informacje  

Model schodołaza kroczącego Scalamobil S25, który oferujemy, posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail