Schodołaz Scalamobil S31

Schodołaz Scalamobil S31
Schodołaz Scalamobil S31
Schodołaz Scalamobil S31
Schodołaz Scalamobil S31
Schodołaz Scalamobil S31
Schodołaz Scalamobil S31
Schodołaz Scalamobil S31
Schodołaz Scalamobil S31
cena: 4000 zł

Opis

Prostota obsługi, wysoka jakość, solidna konstrukcja – to cechy wyróżniające oferowany przez nas schodołaz kroczący Scalacombi S31. Stanowi on renomowany produkt znanej i cenionej niemieckiej firmy ALBER. Nadaje się do schodów prostych i do stromych, zakręcanych czy wąskich. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku prywatnego jak również do miejsc użyteczności publicznej. Nowoczesny design, wysoka jakość użytych materiałów i nienaganna jakość wykonania wyróżniają model S31 na tle innych w tym przedziale cenowym.

Właściwości

Swoim zasięgiem Scalacombi S31 obejmuje do 300 stopni na w pełni naładowanych akumulatorach. Model S31 wyróżnia się zintegrowanym siedziskiem, mniejszymi gabarytami oraz udoskonalonym systemem rozkładania w celu transportu np. w bagażniku samochodu. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż modele S20, S25 czy S27. Dodatkowo posiada łatwo dostępną, wyjmowaną skrzynkę akumulatora. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby ustawiania całego urządzenia w pobliżu gniazda elektrycznego w celu naładowania. Regulowana wysokość uchwytów, sześć prędkości jazdy, tryb jednokrokowy lub ciągły stanowią o wysokim komforcie użytkowania zarówno dla osoby niepełnosprawnej oraz operatora.

Zastosowanie

Scalacombi S31 jest niezwykle uniwersalnym schodołazem kroczącym, który doskonale sprawdzi się na najróżniejszych typach klatek schodowych. Dzięki kompaktowym rozmiarom zmieści się nawet na bardzo wąskich schodach z ograniczoną wielkością spoczników. Scalacombi S31 jest przystosowany do pracy na schodach o maksymalnej wysokości stopni aż do 20cm, co sprawia, że jest urządzeniem spełniającym wymagania bardzo zróżnicowanych typów schodów.

Dane techniczne

   
Maksymalne Obciążenie: 120 kg
Waga: 24,5 kg
Napięcie robocze: 24V
Akumulator: 2 x 12 V/ 3,3 Ah
Prędkość: 6 – 19 stopni/min
Ładowarka (wejście): 90-265 V; automatyczne dostosowanie
do napięcia sieciowego
Ładowarka (wyjście): 24 V DC, 0,5A
Zasięg: do 300 stopni
 
Dodatkowe informacje  

Model schodołaza kroczącego Scalamobil S31, który oferujemy, posiada certyfikat CE (niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail