Schodołaz KSP Sherpa 959 R

cena: 21 900 zł

Opis

Nowa seria schodołazów gąsienicowych z podjazdami. Możliwe do przystosowania wielu wózków stworzona do profesjonalnego przewozu wózków inwalidzkich, pozwala na transport wielu różnych modeli, również o niewysokiej strukturze, oraz wózków wielofunkcyjnych.

Jednostka jest zasilana przez akumulator, a poziom naładowania baterii jest wyświetlany na panelu sterowania. Zasięg KSP Sherpa N959 R to aż 35 pięter. Sprawdza się świetnie w budynkach firm i instytucji - w przypadku konieczności transportu większej ilości osób. Bateria jest wymienialna i istnieje możliwość jej ładowania poza urządzeniem. W przypadku niewystarczającego poziomu naładowania baterii schodołaz nie rozpocznie transportu.

Samo urządzenie jest niezwykle bezpieczne i łatwe w obsłudze. Porusza się po schodach dzięki specjalnym gąsienicom i systemowi kółek wprawianych w ruch za pomocą silnika elektrycznego. Gąsienice umożliwiają ruch do przodu i do tyłu, a zmiana kierunku odbywa się przy pomocy pary kółek manewrowych, który wysuwają się automatycznie. N959 posiada funkcję płynnego startu i zatrzymania, co wpływa pozytywnie na komfort osoby transportowanej podczas pokonywania schodów.

Cechy

  • Poza funkcjami modelu N959, ta wersja jest wyposażona w dwa dodatkowe koła skrętne, opuszczanie elektrycznie, ułatwiające manewrowanie na powierzchniach płaskich (Wheelsystem),
  • Umożliwa transport róznych modeli wózków inwalidzkich, w tym elektrycznych, a także krzeseł (wózków) wielofunkcyjnych,
  • Rampa umożliwiająca mocowanie wózków o niskim prześwicie,
  • Wzmocniona konstrukcja - udźwig: 150 kg,
  • Wszystkie poruszające się elementy ukryte pod estetyczną obudową – znacznie zwiększa to bezpieczeństwo obsługi,
  • Zasięg 35 pięter - dzięki zasilaniu wysokowydajnymi ogniwami o napięciu 24V,
  • Ładowarka zewnętrzna,
  • Wysoki komfort podróży również dzięki funkcji łagodnego startu i hamowania,
  • Wielofunkcyjny ekran na panelu sterowania kolumny sterowniczej dostarcza użytkownikowi informacji z wbudowanego systemu autodiagnostycznego oraz zapewnia wsparcie w obsłudze urządzenia.

Dane techniczne

   
Maks.wysokość stopnia: 23 cm
Min. szerokość stopnia: 120 cm
Min. przestrzeń manewrowania: 120 cm x 120 cm
Waga całkowita: 72 kg
Masa kolumny: 12,5 kg
Maks. obciązenie: 150 kg
Zasięg przy pełnej baterii: 35 pięter
Zasięg przy rezerwie: 3 piętra
Prędkość na płaskiej podłożu: 5,5 m/min
Maks. nachylenie schodów: 70% = (35°)
Moc silnika: 200 W
Napięcie silnika: 230 V
Pobór prądu w trakcie ładowania: 75 W
Temperatura przechowywania
(w kartonie w suchym miejscu):
-10 + 50°C
Przedział temperatury
bezpiecznego użytkowania:
-10 + 50°C
Dodatkowe informacje  

Schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim, deklaracją zgodności CE.

Dofinansowanie
O dofinansowanie do likwidacji barier można ubiegać się w lokalnych placówkach PCPR, MOPS lub MOPR. Można uzyskać nawet do 95% wartości transportera schodowego.
Wymagane

Dokumenty

Dofinansownie

do 95%

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
zadzwoń
wyslij mail